Герпес

Герпес – це інфекційне захворювання збудником якого є вірус герпесу.
На сьогодні найпоширенішими є віруси простого герпесу І (ВПГ І) і вірусу простого герпесу ІІ (ВПГ ІІ), які можуть викликати у людей герпес на губах, повійках, носі, геніталіях, а також інших ділянках тіла.
Тип захворювання (геніталійний герпес чи застуда на губах), залежить не від типу вірусу (ВПГ І чи ВПГ ІІ), який знаходиться в організмі людини, а від місця його «проживання».
Для кращого розуміння уявимо собі організм людини як залізнично-транспортну систему. Вірус – це поїзд. Нерви – це рейси, по яких він їздить. Нервові вузли (ганглії) – депо, в яких вірус «спить». Шкіряний покрив чи слизові оболонки – кінцева станція, куди і слідує вірус («потяг»).
Після інфікування вірус потрапляє у «депо».

Вірус – це поїзд. Нерви – це рейси, по яких він їздить.
Якщо мова йде про застуду на губах, то цим «депо» стає трійничний нерв, який знаходиться в порожнині черепа. Назвемо його «верхнє депо». Під час зараження віруз виходить із «депо» і по нервах, наче поїзд по рейсах спускається до шкіри. Нерви-рейси від трійничного нерва йдуть до шкіри лиця, підбородка, слизової оболонки рота і ясен, шкіри вух, губ, чола і т. д. В цих місцях можливі висипи.
При геніталійному герпесі, «депо» вірусу знаходиться в хрестових нервах – «нижне депо віруса», яке розміщене в малому тазі, поряд з хребтом. При геніталійному герпесі, депо вірусу опускається до шкіри геніталій, сідниць, лобка, слизової піхви, сечівника, оскільки туди ведуть «рейси».
Проте в організмі немає таких магістралей, які б з’єднували верхнє депо з нижнім.
Тому всередині організму людини перехід вірусу з верхнього депо в нижнє – неможливе.
ЛІКУВАННЯ:
Той, хто Вас скаже, що герпес можна вилікувати – обманить Вас. Все, що може нам запропонувати фармація з традиційною медициною це контроль активізації герпесу. Добитися повного видалення вірусу з організму існуючими методиками лікування неможливо, можна тільки підтримувати організм в такому стані, коли у вірусу не буде шансу активуватися. Як традиційна, так і нетрадиційна медицина пропонує ряд препаратів та способів контролювати активність герпесу. «Країна здоров’я» пропонує Вам засоби народної медицини.
У «Країні здоров’я» Ви можете придбати:
1)    мазь живиці,
2)    настойка прополісу 20%.